Windows XP atbalsta pārtraukšana

Windows XP atbalsts tiks pārtraukts pēc 219 dienām. Neļaujiet šim notikumam ietekmēt savu uzņēmumu!

2014. gada 8. aprīlī Microsoft pārtrauks vairāk nekā desmit gadus vecās sistēmas Windows XP atbalstu. Turpmāk Jūs no Microsoft vairs nesaņemsiet Windows XP drošības un citus atjauninājumus.

Atbalsta pārtraukšana var radīt nopietnus drošības un konfidencialitātes riskus Jūsu uzņēmumam:

• Ja netiks nodrošināti kritiski Windows XP drošības atjauninājumi, jūsu dators būs neaizsargāts pret kaitīgiem vīrusiem, spiegprogrammatūru un citu kaitniecisku programmatūru, kas var nozagt vai sabojāt jūsu uzņēmuma datus un informāciju. Arī pretvīrusu programmatūra nevarēs pilnvērtīgi aizsargāt jūsu datoru pēc Windows XP atbalsta pārtraukšanas.

• Daudzi programmatūras un aparatūras ražotāji vairs neatbalstīs savus produktus, kas darbojas sistēmā Windows XP, jo nevarēs iegūt Windows XP un Office 2003 atjauninājumus. Piemēram, jaunais Office ir pielāgots jaunākajām Windows versijām un nedarbosies sistēmā Windows XP.

• Diemžēl vairs netiks sniegts tehniskais atbalsts tiešsaistē vai pa tālruni, lai palīdzētu jums vai jūsu IT partnerim risināt radušās problēmas. Turpmāk problēmas jums būs jārisina patstāvīgi.

• Atbalsta pārtraukšana, atbilstošas programmatūras trūkums vai nevecojusī aparatūra, kas darbina Windows XP operētājsistēmu, var radīt kļūdas un pārtraukumus sistēmas darbībā, kā arī uzņēmuma dīkstāvi.

Lai novērstu šos riskus, iesakām Jums tuvākajā laikā veikt datorprogrammu atjaunināšanu.

Windows XP un Office 2003 jaunināšana ir ļoti vienkārša. Pateicoties īpašajiem piedāvājumiem, migrācijas palīdzībai un noderīgai informācijai, pāreja uz Windows 8 Pro un jauno Office noritēs pavisam raiti.

Vairāk informācijas atradīsiet http://www.microsoft.com/lv-lv/windows/business/retiring-xp.aspx

Atbildēt